עיצוב אתרים

בעולם העסקי והתחרותי שלנו, כל חברה יודעת שכדי להתבלט מעל השאר היא צריכה ייחוד. עיצוב הוא הדבר הראשון שרואים באתר שלכם, שער הכניסה שלכם. אנו ב-וריקל מציעים לכם פתרונות מתקדמים לעיצוב האתר שלכם, ברמת הטכנולוגיה והעיצוב הגבוהה ביותר, התאמה לפלטפורמות, דפדפנים והעדפות אישיות של הלקוח. כשאתם בוחרים בנו, אתם בוחרים בצוות מנוסה בתחום העיצוב ותוכלו להתרשם על כך בדף בין לקוחותינו. הדגש בעיצוב הוא על חווית משתמש נוחה, איכות וייחוד. עבודת העיצוב תעשה בהתאם לדרישותכם, דגש על הפרטים שחשובים לכם ובהתאמה מלאה לתוכן ונושא האתר.


קווים מנחים לעיצוב אתר.
 1. יצירת תבנית אחידה בעלת תוכן משתנה באתר.
  כשהאתר מעוצב בתבנית אחת אחידה שלא משתנה ורק התוכן משתנה יש לגולש את התחושה הנוחה וההרגשה הנכונה שהוא גולש באתר אחד לאורך כל השימוש.

 2. עיצוב דף ראשי שימשוך את המשתמש באתר להמשך גלישה בו.
  היישום הכי חשוב של העיצוב הוא בדף הראשי, זהו הדבר הראשון שהגולש רואה וגם מה שאמור להחזיק את הגולש באתר, חשוב שהדף הראשי יבהיר לגולש את נושא האתר, עם זאת חשוב לחלק את האתר ולא להכניס את כל התוכן לדף הראשי.

 3. הכנסת הסלוגן ולוגו החברה בראש האתר.
  כאשר מכניסים את סלוגן החברה והלוגו שלה בראש האתר יש לגולש תחושת זיהוי והכרה של החברה, אתר ללא סלוגן ולוגו מקשה על הגולש להתחבר אליו.

 4. הכנסת ניווט במקום ברור ונח.
  הניווט הוא חלק חשוב בעיצוב, המיקום שלו חייב להיות ברור כדי שהגולש יזהה אותו, רצוי שבכל דף תיהיה נגישות לחזרה לדף הראשי.

 5. שימוש בפונטים קריאים וצבעים סטנדרטיים.
  בחירת פונטים היא חלק נוסף חשוב בעיצוב, חשוב לבחור פונטים שיתאימו לעיצוב וכמו כן יהיו ניתנים לקריאה בקלות, טעות נפוצה היא בחירת צבעים רועשים ולא סטנדרטיים, יש לזכור שלפני העיצוב הדבר החשוב ביותר הוא קריאה קלה של הטקסט באתר.

 6. התאמה ובדיקת העיצוב במערכות שונות.
  כל גולש בוחר בדרך שלו להיכנס לאתרים, אם זה מחשב PC או MAC, גירסאות דפדפנים שונות. חשוב להגיע להתאמה מירבית לכל המערכות האלו.

 7. בניית אתר בעל טעינה מהירה.
  טעינה מהירה של האתר חשובה, כשעיצוב כבד ולא נטען במהרה יש סיכוי של איבוד גולשים שלא יחכו לסיום טעינת האתר, כמובן שמהירות הטעינה מושפעת מגורמים נוספים, בהם ספק אחסון אתרים.Copyright © 2021 וריקל בניית אתרים All Rights Reserved.