המדריך למוכר הווירטואלי המתחיל מה שצריך לדעת על חנות וירטואלית.

עולם האפשרויות שפותח עבורנו תחום המסחר האלקטרוני הוא עצום. בעלי עסקים רבים, גדולים וקטנים כאחד, ואפילו אנשים פרטיים, מנצלים את פוטנציאל המכירה העצום ומקימים חנות וירטואלית. הקמת חנות וירטואלית כרוכה באיתור מערכת הפעלה נוחה שתאפשר לנו, גם במידה ואיננו בוני אתרים מקצועיים, לנהל באופן פשוט את החנות הוירטואלית.

מהי החנות וירטואלית?
מטרתה המרכזית של חנות וירטואלית היא אחת - למכור. בניגוד לאתר הבית של חברה מסחרית, שמטרתו שיפור תדמיתה של החברה ושל מוצריה, שיווקם בקרב קהל היעד ואספקת מידע על מוצרים ושירותים שונים - בחנות וירטואלית נבקש להפוך את תהליך הקנייה לקל ופשוט ככל הניתן. המטרה היא לאפשר גישה נוחה למגוון המוצרים, תוך ביצוע מספר מינימאלי של לחיצות עכבר מצד הלקוח. החנות עצמה צריכה להיות מעוצבת באופן מזמין ולאפשר חווית קנייה נוחה ומהירה. מערכת החנות הוירטואלית היא למעשה תוכנת הניהול בה אנו משתמשים. חשוב שהמערכת תאפשר לנו שליטה מקסימאלית בניהול התוכן באתר ועיצובו. עדכון עצמאי ומהיר של הנתונים יסייע לנו להבליט את המוצרים שנבחר ולעדכן מוצרים חדשים, מחירים חדשים או מבצעים.

משקיעים גם בלוגיסטיקה: תשלום נוח ואפשרויות משלוח
תהליך הקנייה בחנות הוירטואלית הוא קל ונוח יותר באופן משמעותי מאשר בחנות הרגילה. אולם, אפשרויות תשלום מוגבלות ואופן משלוח בעייתי, עשויים לפגוע באופן משמעותי בהיקף המכירות. לכן כל חנות וירטואלית צריכה מערכת ההפעלה, שתאפשר מגוון רחב של אפשרויות תשלום ואמצעי אספקה.

האם גם אתה צריך חנות וירטואלית?
היתרונות של מסחר אלקטרוני הם רבים ומגוונים. עסקים רבים הגדילו את היקף המכירות שלהם באופן משמעותי לאחר הכניסה לתחום. בנוסף לא חסרות כיום חנויות שעוסקות בהפצה אלקטרונית בלבד. החנות הוירטואלית מאפשרת לנו להציג את מגוון המוצרים שלנו, רחב ככל שיהיה, ללא כאב הראש של פתיחת חנות. במקום לשכור מקום שטח פיזי, קונים דומיין ומקימים עליו את האתר. במידה והחנות הוירטואלית נוחה לשימוש, קל לבצע את הקנייה במהירות על ידי מספר לחיצות עכבר פשוטות.

הולכים על בטוח עם מערכת Verikal WSM - Shop
המערכת המתקדמת מבית Verikal מאפשרת לנו, מנהלי החנות הוירטואלית, ליהנות מכל העולמות. המערכת עומדת בתקן ה-XHTML של W3C.


מה נקבל מהחנות הוירטואלית WSM Shop?
שליטה מלאה על ניהול התוכן באתר בעזרת ממשק נוח ומהיר AJAX, מאפשרת לנו להוסיף, להוריד ולעדכן את קטגוריות המוצרים, המוצרים הנלווים והמחירים שלהם. המשמעות של שליטה מלאה על התוכן מאפשרת לנו לשפר בכל עת את פני האתר, ולהפוך אותו לנוח ונעים יותר למבקרים בו.
שליטה מלאה על אפשרויות התשלום והמשלוח במערכת ה WSM תוודאו שלא "נעלמו" לכם לקוחות או הזמנות בגלל מגבלות טכניות.
מידע סטטיסטי עדכני על הזמנות המוצרים מאפשר לנו לעקוב אחר הרכישות והמבקרים באתר, וכך לאסוף מידע רלוונטי להמשך קידום האתר.
אפשרויות מתקדמות לקידום האתר במנועי החיפוש יגדילו את קהל הלקוחות הפוטנציאליים אליו נחשף.

   פרטים נוספים על החנות וירטואלית WSM Shop.    הזמנת חנות וירטואלית    צור קשר לפרטים נוספיםCopyright © 2021 וריקל בניית אתרים All Rights Reserved.