הדגמת ממשק ניהול חנות וירטואלית

ממשק הניהול פועל בטכנולוגיה מתקדמת Ajax ומאפשר עבודה מהירה ונוחה.
צפייה במצגת ממשק ניהול החנות


רשימת הזמנות - חנות וירטואלית.
רשימת ההזמנות כוללת את פרטי הלקוח, פרטי ההזמנה, סכום, סטטוס ופעולות כגון עריכה והדפסה. ניתן לסנן הזמנות לפי סטטוס, תאריכים והזמנות בארכיון. חיפוש לפי פרטי הלקוח, מספר הזמנה וכו'...
 
 פרטי הזמנה - חנות וירטואלית.
צפייה בפרטי ההזמנה, פרטי הלקוח, תאריך, סטטוס, הערות, פרטי כרטיס אשראי, כתובת למשלוח וכו'...

 

עריכת פרטי ההזמנה עם אפשרות לשליחת סטטוס ללקוח. מעקב משלוח, עדכון מספר חשבונית מס ואפשרויות נוספות.

 
 


רשימת לקוחות - חנות וירטואלית.
רשימת לקוחות הכוללת את פרטי הלקוח, סטטוס ופעולות כגון עריכה והדפסה. ניתן לחפש לפי פרטי הלקוח, טלפונים וכו'...
 
 פרטי לקוח - חנות וירטואלית.
צפייה וערכית פרטי הלקוח כגון: שם, ת.ז, שם עסק, דואר אלקטרוני, סטטוס, סיסמה וכו...

 

צפייה ועריכת כתובת הלקוח וכתובת למשלוח.

 
 קטגוריות - חנות וירטואלית.
ניהול קטגוריות המוצרים בחנות, קביעת קטגוריות אב, סידור ומיקום קטגוריות בתפריט. עריכת תוכן בדף הקטגוריה הוספת תתי קטגוריות. קביעת כתובת הדף URL גם בעברית. קביעת תגיות למנועי חיפוש. קביעת תכונות וסינונים לקטגוריה.

 
 תכונות מוצרים בקטגוריה - חנות וירטואלית.
קביעת תכונות למוצרים בקטגוריה, קביעת קבוצת תכונות כולל אפשרויות של סידור פעיל ועוד. הוספת תכונות לקבוצת התכונות. הוספת תשובות ברירת מחדל לתכונות בצורת תיבת בחירה או קביעת תכונות כשדה פתוח. לאחר הגדרת התכונות ניתן לבצע סינון על פי התכונות הקיימות ובחירת התכונות מדף עריכת המוצר.

 
 סינון מוצרים בקטגוריה - חנות וירטואלית.
הוספת סינון לקטגוריה על פי סינון יצרנים או טווח מחיר באופן אוטומטי כאשר יש לציין את טווחי המחיר המבוקשים. הוספת סינון על פי התכונות שיצרנו בעריכת תכונות המוצרים כולל אפשרות קביעת סדר הופעת הסינונים וגם אם סינון מסויים יופיע רק לאחר שבוצע סינון אחר.

 
 קידום אתר לקטגוריה - חנות וירטואלית.
ניתן לערוך את כתובת הדף URL עבור כל קטגוריה באופן עצמאי ברירת המחדל היא שם הדף. הגדרת תגיות המטא ניתנות אף הן לעריכה כולל כותרת הדף, מילות מפתח, ותיאור הדף במידה ולא נקבעו תגיות המערכת תנסה לייצר תגיות באופן אוטומטי.

 
 רשימת מוצרים - חנות וירטואלית.
רשימת המוצרים מאפשרת עריכה מהירה של המוצרים המופיעים בדף. עריכת המחיר, מחיר המשלוח, שם המוצר מיון ועוד. כמו כן ניתן לסנן מוצרים על פי מספר פרמטרים רחב כגון קטגוריות, יצרנים, סטטוס ועוד. חיפוש לפי פרטי המוצר. ועריכת מוצרים מלאה בדף המוצר.

 
 עריכת מוצר - חנות וירטואלית.
עריכת פרטים כלליים למוצר כגון: שם המוצר, דגם, מקט, יצרן, אחריות, קבוצת מוצרים כמות במלאי ועוד.

 
 עריכת תיאור מוצר - חנות וירטואלית.
עריכת תיאור מקוצר ותיאור מורחב למוצר. אפשרות להטמעת סרטון למוצר מאתרים המאפשרים הטמעת סרטונים כגון Youtube, Metacafe ועוד.

 
 עריכת מחירי מוצר - חנות וירטואלית.
קביעת מחיר המוצר, מחיר המשלוח, מספר תשלומים. אפשרות לקביעת מחיר מיוחד שלמוצר שיקבע בתוספות למוצר ואפשרויות נוספות.

 
 עריכת סטטוס מוצר - חנות וירטואלית.
קביעת אפשרויות סטטוס המוצר כגון: האפ המוצר יופיע באתר, האם להציג מחיר למוצר, האפ יופיע באתר מראה לזאפ וכמה, האם יופיע בדף הבית, האם המוצר במבצע ועוד...

 
 גלריית תמונות מוצר - חנות וירטואלית.
קביעת תמונה ראשית למוצר, המערכת מבקשת קובץ בודד באיכות טובה והמערכת תקטין את הקובץ ל-4 תמונות בגדלים שונים לשימושים שונים במערכת. בנוסף ניתן להוסיף למוצר תמונות נוספות שיופיע מתחת לתמונה הראשית בדף המוצר. המערכת תייצר תמונות בגדלים נוספים גם עבור תמונות הגלרייה.

 
 עריכת תכונות מוצר - חנות וירטואלית.
בחירת הקטגוריה והצגת התכונות המתאימות למוצר. רק התכונות שנקבעו יוצגו בדף המוצר בהתאם להצגת התכונות שנקבעו בקטגוריה. לפי תכונות אלו יקבע הסינון עבור המוצר.

 
 קידום אתר למוצר - חנות וירטואלית.
ניתן לערוך את כתובת הדף URL עבור כל מוצר באופן עצמאי ברירת המחדל היא שם המוצר. הגדרת תגיות המטא ניתנות אף הן לעריכה כולל כותרת הדף, מילות מפתח, ותיאור הדף במידה ולא נקבעו תגיות המערכת תנסה לייצר תגיות באופן אוטומטי.

 
 יצרנים / מותגים - חנות וירטואלית.
רשימת יצרנים ניתן לקבוע תמונת לוגו ליצרן, שם יצרן באנגלית, שם יצרן בעברית. המערכת תייצר עבור כל יצרן או מותג דף ייחודי שיכיל את הקטגוריות והמוצרים המשוייכים אליו בחנות.

 
 קבוצת תוספות מוצר - חנות וירטואלית.
הגדרת קבוצת מוצרים. קביעת סוג הקבוצה ככפתורי רדיו, תיבת בחירה, שדה טקסט ועוד. בחירה בקבוצה ככבוצה שקובעת את מחיר המוצר והאם הלקוח חייב לבחור בתוספת מהקבוצה ועוד...

 
 תוספות מוצר - חנות וירטואלית.
הגדרת תוספת לקבוצת מוצרים. התוספת יכולה להיות מוצר קיים או על פי הגדרת התוספת ניתן להציע מחירים שונים כתוספת לעומת קניה ישירה של המוצר. ניתן לקבוע את מחיר התוספת כאחוז ממחיר המוצר הראשי ועוד...

 
 קבוצת מוצרים דומים - חנות וירטואלית.
יצירת קבוצת מוצרים דומים ושידוך מוצרים בצורה קלה על ידי סימון והזזת המוצרים הדומים לקבוצה.

 
 דפי תוכן - חנות וירטואלית.
הוספה ועריכת דפי תוכן כולל אפשרות להעלאת תמונות ושימוש בעורך טקסט עשיר לעיצוב התוכן בדפים. אפשרות לקביעת דפי אב ברמות ללא הגבלה. סידור וקביעת תצוגה בתפריטים.

 
 קידום אתר לדפי תוכן - חנות וירטואלית.
ניתן לערוך את כתובת הדף URL עבור כל דף תוכן באופן עצמאי ברירת המחדל היא שם הדף. הגדרת תגיות המטא ניתנות אף הן לעריכה כולל כותרת הדף, מילות מפתח, ותיאור הדף במידה ולא נקבעו תגיות המערכת תנסה לייצר תגיות באופן אוטומטי.

 
 תיבת חדשות ומבצעים - חנות וירטואלית.
ניתן להגדיר את כותרת התיבה ולקבוע האם התיבה תוצג. ניתן להוסיף חדשות לתיבה כולל תמונות בממשק עורך טקסט עשיר. החדשות נגללות וניתן לראות תצוגה מקדימה לפני פרסום המודעות בחנות.

 
 אזורי באנרים - חנות וירטואלית.
רשימת אזורי באנרים המוגדרים לחנות. בהגדרה הראשונית אנו מגדירים את הרוחב והגובה לכל אזורי הבאנרים הקיימים בעיצוב החנות.

 
 עריכת אזור באנרים - חנות וירטואלית.
באזור הבאנרים ניתן להגדיר את סוג הבאנר, לבאנר ראשי ישנה אפשרות להגדרת באנר מיוחד אשר מאפשר אפקט באנר מתחלף כולל שליטה על סוג האפקט משך ההשהיה בין החלפת הבאנרים וכמות הבאנרים המירבית לאזור ועוד...

 
 הגדרות דוא"ל - חנות וירטואלית.
ניתן להגדיר את החנות לעבוד גם מול ספקי דואר אלקטרוני חיצוניים, למשל Google Apps ובכך לאפשר לכם המעוניינים להמשיך ולהשתמש בשרותי Gmail כספק שרותי הדואר האלקטרוני שלכם. ניתן כמובן להגדיר את שירותי הדואר שלנו לעבודה מול החנות.

 
 הגדרות דוא"ל - חנות וירטואלית.
ניתן להגדיר את החנות לעבוד גם מול ספקי דואר אלקטרוני חיצוניים, למשל Google Apps ובכך לאפשר לכם המעוניינים להמשיך ולהשתמש בשרותי Gmail כספק שרותי הדואר האלקטרוני שלכם. ניתן כמובן להגדיר את שירותי הדואר שלנו לעבודה מול החנות.

 
 הגדרות תשלומים - חנות וירטואלית.
ניתן לקבוע הגדרת תשלומים עבור כל מוצר או עבור כל עגלת הקניות כולל אפשרות של תשלומים ללא ריבית ותשלומים עם ריבית כאשר בחנות התשלומים הכוללים ריבית יוצגו ללקוח בצבע שונה ועם הערה מתאימה. ניתן גם לקבוע עלות מינמלית לכל תשלום וכאשר העלות המינימלית אינה תואמת יופחתו מספר התשלומים בהתאם.

 
 הגדרות משלוחים - חנות וירטואלית.
ניתן לקבוע הגדרת משלוחים עבור כל מוצר או עבור עגלת הקניות כולה. כאשר ישנה אפשרות להגדיר מוצרים חריגים ואת אופן חישוב המשלוח עבור מוצרים אלו. ניתן לחשב הכפלת כמויות בתחשיב עלות המשלוח. ניתן להגדיר איסוף עצמי ללא עלות ועוד...

 
 
Copyright © 2021 וריקל בניית אתרים All Rights Reserved.